Palm MarinPalm Marin
Palm Marin

Sahile 300 Metre Mesafede Kaliteli Bir Yaşam...

Şehrin karmaşasından uzakta fakat bir o kadarda şehre yakın uçsuz bucaksız maviliklere komşu olmaya ne dersiniz? Sahile 300 metre kadar bir mesafede hem manzaraya hem de huzura hakim daireleri, sizi çevreleyen yeşil alanlar ve eşsiz peyzaj mimarisi ile adeta cennetten bir parça olan Palm Marin pencerelerinizi şehrin maviliklerine boyuyor…

Sahil Kasabası

Palm Marin'de Bütün Pencereler Eşsiz Bir Maviye Açılıyor...

360° Panoramik deniz manzarası ile Palm Marin’de sadece bir odanız değil bütün odalarınız deniz manzarasına sahip.

01
Mavi, Yeşil ve Huzur

Sakinliğin ve Huzurun Ritmini Burada Hissedeceksiniz...

Lezzetli bir akşam yemeği sonrasında izlediğiniz manzara sizi şehrin hareketli ritminden kolayca huzurla buluşturacak.

02
Marina'da Yaşam

Deniz ve Doğa ile İç İçe

Büyük bir lüks olduğunu hayal ettiğiniz her detay Palm Marin’de standart! Fakat gördüğünüz güzel manzaranın hissettirdikleri bir tarafa ciğerlerinize dolan temiz hava bizce de bir lüks. Çünkü bir yanınız mavilikler bir yanınız yeşilin her tonuna sahip peyzaj mimarisi ve korular. 19.581 M² peyzaj alanı ve dahası yerleşkenin dokusunda yer alan palmiyeler, çam ağaçları, meşe ve gürgenler mükemmel bir oksijen deposu…

01
Marina'da Yaşam

Sahil Şeridi Yanı Başınızda

Sahile olan geniş sınırı ile İstanbul’un incisi Beylikdüzü’nde sahil hattı boyunca birçok hobi edinebilir günün veya haftanın stresini maviliklerde atabilirsiniz. Dilerseniz 1500 Metre yürüyüş, koşu ve bisiklet parkuruna sahip Gürpınar sahilinde sabah sporunuzu yapabilir dilerseniz Marina’da sevdiklerinizle lezzetli bir kahvaltı yapabilirsiniz. Yelken sporlarından, balıkçılığa kadar birçok aktiviteye olanak sağlayan Gürpınar sahili hemen yanı başınızda! Tam da bu sebeple tüm bunlara ulaşmak için uzun mesafeler kat etmenize gerek kalmayacak.

02
Marina'da Yaşam

Alışveriş Keyfi Hiç Bu Kadar Yakın Olmamıştı

West Marina İstanbul’da yer alan mağaza ve dükkânlar aracılığı ile ihtiyacınız olan her şeyi kolayca temin edebilir alışverişe uzun uzadıya vakitler harcamaktan kurtulabilirsiniz. Marina’da alışveriş sonrası lezzetli menülere sahip restoran ve kafelerde kaliteli vakit geçirebilir alışverişi bir eğlenceye çevirebilirsiniz. Çünkü şehrin en güzel mavisi ve en yeni marinasında her detay size özel olarak hazırlandı.

03
West İstanbul Marina

Marmara'nın En Keyifli Mavisi...

Palm Marin

Life Club

Marina yerleşkesinin ortak kullanımına açık özel bir tesis olan Sports & Life Club kapsamlı hizmeti ile sağlıklı ve kaliteli bir yaşam için hazırlandı.

Palm Marin

Yat Limanı

6000 Tekne bağlama kapasitesi ve 96 tekne kapasiteli raf sistemi ile 155.000 M² deniz bağlama alanına sahip Marina’da deniz araçlarınız için her şey mevcut.

Palm Marin

Restaurant

Dünya mutfağına ve deniz ürünlerine hakim restoranları ile Marina’da sevdikleriniz için bir lezzet şöleni planlayabilirsiniz.

Palm Marin

Cafe

Marina’da göz dolduran dekorasyonları ve hizmet kaliteleri ile dilediğiniz her cafede arkadaşlarınızla keyifli bir etkinlik için kolayca organize olabilirsiniz.

Palm Marin

Alışveriş Merkezi

West İstanbul Marina içerisinde ve proje yerleşkesine yakın lokasyonlarda yer alan alışveriş merkezleri ile dilediğiniz her şeye kolaycak ulaşabileceksiniz.

Palm Marin

Hastane

Proje yerleşkesi içerisinde yer alan hastane ve sağlık birimleri ile Palm Marin İstanbul’da siz ve sevdiklerinizin sağlığıda güvende.

Palm Marin

Okul

Palm Marin İstanbul’un yanı başında yer alan eğitim vadisi ve kolejler bölgesi ile marina’da yaşamanın eşsiz avantajlarını çocuklarınızda hissedecek.

Palm Marin

Ulaşım

Alternatif ulaşım güzergahları ana arterlere olan bağlantı yolları ve toplu taşıma araçları ile marina’da şehre uzak kalmayacaksınız.

West Marin İstanbul

Marina'da Lokasyon Avantajları

İstanbul’un tarihi dokusu, sahip olduğu eşsiz güzellikleri ve tatil beldelerinden farksız adalarına West İstanbul Marinadan gitmek oldukça kolay! Heybeli ada 20 Deniz mili uzağınızdayken Mudanya’da bir liman köyü olan saklı cennet Trilye ise 35 deniz mili uzağınızda. Ayrıca yanı başınızda yer alan Gürpınar ve Büyükçekmece sahilinden kalkan vapurlar ile komşu illere toplu deniz ulaşım araçları ile seyahat etmekte çok kolay.