Palm MarinPalm Marin
Mimari

Modern Detayların Bir Araya Geldiği Eşsiz Yatay Mimari...

Bulunduğu bölgenin konseptine uygun olarak tasarlanan ve en kaliteli ürünlerin, profesyonel işçilikle birleştiği Palm Marin, kısa katlı tasarımı ve modern çizgileriyle özlediğiniz ferah yaşamı size sunuyor. Dilediğiniz zaman gökyüzünü, denizi ya da yeşili görebilmeniz için geniş bir panoramayla tasarlanan Palm Marin’de baktığınız her yer huzuru resmediyor.

19.581m² peyzaj olmak üzere 26.893m² toplam proje alanına sahip Palm Marin, nefes almak için mola vermeye gereksinim bırakmadan, temiz hava ve modern tasarımı hayatınıza getiriyor.

Proje Büyüklüğü
26.893 M²
Peyzaj Alanı
19.581 M²
Blok Sayısı
20
Daire Sayısı
330
Yerleşke

360° Deniz Manzarası İle Her Pencereniz Maviye Açılıyor...

Modern mimarisini ve ferah yaşam alanlarını benzersiz bir yerleşkeyle tamamlayan Palm Marin, gökyüzünün denizle birleştiği noktayı yeşiller içinde bir çerçevede sunuyor. Marina manzarasını göz alabildiğine maviyle birleştiren proje, daire sahiplerine tüm yıl deniz manzarası keyfi yaşama imkanı sağlıyor.

Palm Marin, birçok önemli noktaya yakınlığı dışında; alışveriş, eğlence, spor ve aktiviteye dair gereksinim duyduğunuz her şeyi ayağınıza getiriyor. Gündüzleri yeşil ve mavinin aydınlattığı evinizde, akşamları yakamoz ışığı misafiriniz olacak.

İç Mimari

Geniş ve Kullanışlı Odaları İle Ferah Yaşam Alanları...

İhtiyacınız olan her şeyin düşünüldüğü, her detayda dünya markası ürünlerin kullanıldığı, tüm dairelerin deniz manzarasıyla süslendiği Palm Marin’de size sadece hayatın tadını doyasıya çıkarmak kalıyor. Sizi hayalinizdeki prestijli yaşamla buluşturmasının yanı sıra geniş yaşam alanları da sunan Palm Marin; 2+1, 3+1, 4+1 daire – dublex seçenekleri ve metrekare alternatifleriyle her ihtiyaca cevap sunuyor.

Dekorasyonunuza ayrı değer katacak güzellikte tasarlanan, farklı konseptlerin ruhuna uyum sağlayan ve kullanışlı bir yaşam alanı sunan bu projede, hayal ettiğiniz evi dilediğiniz gibi tasarlayacaksınız. Palm Marin’de “mükemmeli düşlemeyecek, yaşayacaksınız”.