Palm MarinPalm Marin
PALM MARİN İSTANBUL

Deniz ve Gökyüzünün Kesiştiği Noktada...

İstanbul’un eşsiz doğasını estetik ve konforla buluşturan Palm Marin, hem yaşam kalitenize hem de yatırımınıza değer katıyor. Temiz havası, eksiksiz yaşam alanları, marina hayatının yanı başındaki konumuyla mavi ile yeşilin özgürlüğünü birleştiren bu özel proje, aradığınız huzuru hem evinizin içinde hem de dışında yaşama ayrıcalığını sunuyor.

PALM MARİN İSTANBUL

Geniş Daireler

2+1 den 4+2 ye kadar geniş ve balkonlu daire seçenekleri ile huzura yer açın.

PALM MARİN İSTANBUL

Kullanışlı Yaşam Alanları

İhtiyacınız olan her şeyin düşünüldüğü Palm Marin daire ve dublex seçenekleri ile konforlu bir yaşamı sizlere sunuyor.

PALM MARİN İSTANBUL

Lüks Tasarım

Her detayda usta eller ile kaliteli ve lüks malzemelerin buluşması.

PALM MARİN İSTANBUL

Modern Detaylar

En iyi yaşam alanına sahip olmanız için yaratıcı ve fütüristik detaylar.

PALM MARİN İSTANBUL

Yeşil ve Mavinin Buluştuğu Nokta

İstanbul’un nefes alan bölgesi Yakuplu Marina’da yer alan Palm Marin, evinizin penceresini yeşil ve mavinin buluştuğu eşsiz bir havaya doğru açıyor. Özgürlüğün ve sağlığın sizi sardığını hissedeceğiniz bu özel projede; deniz, gökyüzü ve 19.581 m² peyzaj alanıyla gelen huzuru her gün evinize davet edeceksiniz. Denize 300 metre uzaklıkta bulunan ve marina yaşamı sakinliğini sunan Palm Marin ayrıca, İstanbul’un en önemli merkezlerine dakikalar uzaklığında olmasıyla aktif bir hayat imkanını da yatırımcısına sağlıyor.

Sosyal Alanlar

Palm Marin'de bir evden daha fazlasına sahip olacaksınız

Benzersiz doğası, proje özellikleri ve merkezi konumuyla hayallerinizi gerçekleştirmeniz için her detayı size sunan Palm Marin, “Lüks mü, konfor mu?” sorusunu sizin için ortadan kaldırıyor. İçerisinde yer alan sosyal donatıları, cadde mağazaları, spor alanlarına ek olarak; hastaneler, okullar, AVM’ler, ana ulaşım yolları ve marinaya yakınlığıyla Palm Marin, her şeyi siz ve aileniz için düşünüyor.

Fitness Salonu
800 m² Büyüklüğünde
Basketbol Sahası
1 Adet
Futbol Sahası
1 Adet
Açık Yürüyüş Parkurları
4 km